Здоров”я малюка є його імунітет.

Здоров’я малюка є його імунітет

Фундаментом здоров’я малюка є його імунітет. Тільки він здатний захистити дитину від різного роду захворювань. Саме тому необхідно стежити за станом імунітету свого чада постійно.Як можна зрозуміти, що у дитини поганий імунітет?

По-перше, дитина може страждати простудними захворюваннями, що супроводжуються нежитем, кашлем, високою температурою. У тяжких випадках бувають хронічні ангіни, бронхіти.Іноді діти скаржаться на проноси, здуття живота, сильні болі, проблеми з сечовим шляхом. Низький імунітет заважає швидко гоїтися ранки. У малюків може виявлятися герпес у роті і на губах.У імунодефіцитних дітей виявляються лімфатичні вузли збільшених розмірів, великі аденоїди, мигдалини, селезінка. Однак болі не турбують. Дане явище прийнято називати лимфонодулопатией і не вважати захворюванням. Як підняти імунітет дитини?Ви хочете, щоб малюк був здоровим, стійким до різних інфекційних захворювань? Підвищення імунітету у дітей прийнято проводити кількома методами для того, щоб вдалося досягти бажаного результату.

Правило 1. Прийом вітамінів: A, C, E, D. Якими властивостями вони володіють? • A гарантує оборону проти захворювань, і, в першу чергу, вірусних, пухлин. Цей вітамін міститься в моркві, листках салату, капусти, печінці, нирках, риб’ячому жирі, яєчному жовтку, вершках, молоці і вершковому маслі. Дія поліпшується завдяки E, C. Для того, щоб підвищити імунітет, добова доза повинна бути наступною: діти віком 1 – 3 роки – від 450 мкг, підлітки – вісімсот одна тисяча мкг. Курс прийому становить три – чотири тижні. • C дозволяє боротися з простудними захворюваннями, але найбільший ефект може бути при прийомі відразу після появи нежиті та кашлю. Для цього потрібно протягом одного дня приймати по десять мг вітаміну щогодини протягом п’яти годин. Вітамін с міститься в цитрусових, шипшині, зелені молодої ріпи, капусти. помідорах, червоному перці і чорній смородині. • E необхідний для захисту від раку, вірусів, мікробів. Вітамін може гарантувати руйнування речовин, які чинять негативний вплив на клітини імунної системи. Добова доза: 6 мг для дітей у віці від одного року до трьох років, 12 мг для підлітків. E необхідно приймати протягом трьох – чотирьох тижнів. Щоденно слід приймати по десять – двадцять крапель препарату три рази після їжі. Крім цього, у раціон слід включити печінка, яєчний жовток, листя салату, соняшникова, кукурудзяна та оливкова олії, свіжу пророщену пшеницю, кашу, приготовану з неподрібненої гречки і рису. • Дефіцит B2 може призвести до того, що дитячий імунітет знизиться. Дуже важливо включити в раціон капусту, яблука, зелену квасолю, свіжий горох, ріпу, помідори, печінка, яйця, яловичину, молочні продукти і свіжу пророщену пшеницю. Добова доза: 0,9 мг – для дітей у віці від 1 року до 3 років, 1,6 мг – підлітки. Курс прийому повинен становити три – чотири тижні. • Вітамін D гарантує нормальну роботу імунної системи. Для того, щоб виключити ризик дефіциту, в раціон слід включити молочні продукти, печінку, рибу. Добова доза: 10 мкг – діти у віці від 1 року до 3 років, 2,5 мкг – підлітки. Курс прийому вітаміну D може становити три – чотири тижні.

Правило 2. Мінеральні речовини. Для хорошого імунітету слід гарантувати надходження достатньої кількості кальцію, магнію, міді, цинку, йоду, німеччини, селену.

Правило 3. Білки також роблять серйозний вплив на дитячий імунітет. Якщо у вашої дитини проблеми зі здоров’ям, принаймні, один раз в тиждень в раціон слід включати бобові, тому що рослинний білок дозволить активувати імунні сили. Добова доза становить від 53 до 100 р.

Правило 4. Трав’яні збори. Ви можете взяти порівну плодів шипшини і арніки гірської, чорну смородину, чорницю, червону горобину, подорожник і кропиву. Всі інгредієнти слід змішати порівну, після чого ретельно перекрутити на м’ясорубці або кавомолці. Додавайте по одній чайній ложці збору на чашку теплої води. Пийте напій. Даний засіб буде корисним і для вашої дитини.

Правило 5. Ви можете застосовувати корінь женьшеня, елеутерокока, мумійо, прополіс, радіолу рожеву. Препарати необхідно приймати невеликими дозами тривалий час (три – п’ять місяців, але з короткочасними перервами). В обов’язковому порядку запивайте адаптогени підлогу чашкою теплої кип’яченої води, так як це прискорить та поліпшить всмоктування.

Правило 6. Можна приймати антиоксидантний комплекс, що дозволяє підвищити імунітет. Даний засіб можна придбати в аптеці.

Правило 7. Ентеросорбенти, які включають харчові добавки з вмістом пектину або спеціальних харчових волокон, також можуть бути ефективні. В особливості це відноситься до препаратів з додаванням вітамінів, мінералів. Прийом повинен відбуватися за спеціальною схемою, розробленою лікарем.

Правило 8. Імуностимулюючі препарати також можуть сприяти тому, що дитина буде здоровою, активною. Препарат повинен бути прописаний лікарем.

Правило 9. Правильний спосіб життя. Якщо вас цікавить, як підняти імунітет дитини, спробуйте гуляти з малюком, давати йому можливість висипатися, спільно займатися спортом, проводити загартовуючі процедури.

Правило 10. Допомога лікаря. Ви можете пройти діагностування ослабленого імунітету для того, щоб дізнатися про справжній стан справ і вжити необхідних заходів, почути корисні поради досвідченого медика.