Завідуюча дошкільним навчальним закладом № 14

Поплавська Наталя Вікторівна очолює дошкільний заклад №14 п’ять років. Працює в дошкіллі з 1992 року.

Людина, яка все своє життя пов’язала з дітьми та прийшла працювати в дошкільний заклад за покликанням. Найважливішими цінностями для неї є дитина і педагог, здатний розвивати задатки, талант, здійснювати соціальний захист своїх вихованців, зберігати індивідуальність та неповторність кожної дитини. Її цілеспрямованість, творчий пошук, творче дослідження, особистий приклад, індивідуальна робот з кожним є запорукою успіху колективу. Наталя Вікторівна переконана, що саме дошкілля є тією живильною основою сонця, де вміють вчасно зігріти, вміло і достатньо підлити, щоб дитяча душа зростала щасливою, де  всі стихії проходитимуть мимо, бо де любов і світло – там тепло і затишно. В закладі сформувала творчий, згуртований, креативний колектив, який любить дітей та виховує їх достойними громадянами України. Наталя Вікторівна надзвичайно творча людина, тому педагоги закладу з нетерпінням чекають на її думку, вірять їй. А за цим стоїть щоденна, постійна праця над собою. Нагороджувалась неодноразово подяками та грамотами Департаменту освіти Вінницької міської ради. Переможець конкурсу Ярмарок фахових сподівань» у номінації навчально –  методичний посібник.

Педагогічне кредо: «Плануй на майбутнє, аналізуй минуле, живи теперішнім,
радій кожній миті життя».

Наші грамоти(123)

Вихователь – методист дошкільного навчального закладу № 14

Горбульська Раїса Петрівна вихователь – методист дошкільного закладу, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «старший вихователь».

Працює на ниві дошкільної освіти 23 роки. Переконана в тому, що педагогічна праця, як жодна інша, потребує органічного поєднання професіоналізму та високих душевних якостей. Раїса Петрівна – це людина від бога, подиха великого доброго серця, з відкритою душею, залюблена у свою професію, у світ дітей. Володіє найсучаснішими методами виховання і навчання дітей та педагогів. Вміє створити атмосферу добра, зацікавленості, творчого пошуку, викликає в дорослій душі прагнення зрозуміти ту чи іншу життєву істину, торкнутися найтонших струн дитячих сердець. Вчить не розминатися з правдою, любити Україну й українське слово. Усі свої сили й душу віддає педагогам та дітям, тому і має серед них незаперечний авторитет.Є учасником творчої групи вихователів – методистів міста, приймає активну участь у житті дошкільного закладу та міста, за що була відзначена грамотами та подяками Департаменту освіти Вінницької міської ради. Людина неспокійної вдачі енергійна, наполеглива, цілеспрямована. Чудовий педагог, закохана в свою роботу, яка вміє й сама працювати, й інших навчати.

Педагогічне кредо: «Діти не майбутні особи; вони вже особи.

Діти – істоти, в душах яких відкриваємо зародок всіх думок  і відчуттів».

які хвилюють нас, і підростанням цих зародків треба керувати з ніжністю».

(Януш Корчак)

Наші грамоти (123)