Про нас

В мальовничому куточку міста Вінниці розташований  Комунальний заклад “ДНЗ №14 ВМР” «Дзвіночок». Хто побував тут хоч раз,відчув тепло,затишок неначе потрапив у світ добра,щастя й злагоди.

11_m

«Живи й навіки процвітай
Веселий наш « Дзвіночок »

Саме з цих слів починається Гімн дошкільного закладу №14 , який очолює Поплавська Наталія Вікторівна. Працюють тут творчі люди, знавці своєї справи, які разом із керівництвом закладу перебувають у постійному творчому пошуку шляхів та підходів оновлення, гуманізації та індивідуалізації освітнього процесу. Колектив закладу – це однодумці, яких об’єднує найцінніше Дитина!

22_m

Дошкільний заклад працює за 12 годинним режимом роботи, щоденно з 07.00 до 19.00, з двома вихідними днями (субота, неділя). Функціонує 10 груп загального типу. З них 2 групи – раннього віку та 8 груп дошкільного віку. Кожна група має свою цікаву назву, девіз, емблему та працює за пріоритетними напрямками. Так, група №1 «Малята – зайченята», група №2 «Веселі кошенята», група №3 «Чарівна квіточка», група №4 «Весела сімейка», група №5 «Ромашка», група №6 «Бджілка», група №7 «Казкарики», група № 8 «Сонечко», група №9 «Веселі курчатка», група № 10 «Капітошка».

Виховують та навчають, піклуються та доглядають за малятами 53 працівники. Склад педагогічного колективу: 20 вихователів, 1 вихователь – методист, 2 музичних керівника. Із 24 педагогічних працівника 19 – мають вищу освіту, 1 вихователь «спеціаліст вищої категорії», звання «старший вихователь», 4 вихователі «спеціаліст І категорії», 4 вихователі «спеціаліст ІІ категорії».  У 2019-2020 навчальному році освітня діяльність педагогів дошкільного навчального закладу  буде спрямована на виконання програми виховання і навчання дітей від 2-х до 7-ми років “Дитина”, програми для дітей старшого дошкільного віку “Впевнений старт” і реалізацію завдань законодавчо – нормативних документів.

У нашому садочку створені необхідні умови для соціального, інтелектуального, емоційного розвитку дітей, бо об’єктом уваги вихователів стала особистість дитини, її бажання й допитливість. В закладі обладнана фізкультурна та музична зали, куточок природи, кімната народознавства «Бабусина світлиця».