Педагогічний колектив

«Веселий наш «Дзвіночок», Тяжилівський садочок…» – саме з цих слів починається Гімн Комунального закладу “ДНЗ№ 14 ВМР”, який очолює Поплавська Наталя Вікторівна.
Тут працюють завзяті, творчі, талановиті педагоги, які віддано люблять дітей. Колектив педагогів – це не просто колеги і співробітники, це велика сім`я, яка любить садочок і створює такі умови, щоб хотілося йти на роботу. Завжди прагнуть працювати так, щоб було цікаво як вихователям так і дітям. У складі педагогічного колективу: завідуюча, вихователь – методист, 20 вихователів, 2 музичних керівника.

Так, за рівнем кваліфікації у дошкільному навчальному закладі педагоги мають такі кваліфікаційні категорії та педагогічні звання:

«молодший спеціаліст» – 1

«спеціаліст» – 13

«спеціаліст ІІ категорії» – 2 педагога

«спеціаліст І категорії» – 4 педагога

«спеціаліст вищої категорії» – 1 педагог

звання «старший вихователь» – 1 педагог

За рівнем освіти педагоги мають :

вищу відповідну педагогічну освіту в обсязі вищого навчального закладу ІІІ – ІV рівня акредитації – 6

вищу іншу освіту – 15

неповна вища освіта за спеціальністю – 1

Аналіз статистичних даних складу педагогічного колективу  КЗ ” ДНЗ №14 ВМР”:

Рівень освіти педагогічних кадрівКЗ ” ДНЗ №14 ВМР”

Рівень кваліфікації педагогічних працівників

Стаж педагогічної діяльності педагогічних працівників  КЗ ” ДНЗ № 14 ВМР”

Віковий склад діяльності педагогічних працівників  КЗ ” ДНЗ № 14 ВМР”

Вихователі дошкільного навчального закладу продовжують здобувати освіту у різних навчальних закладах. Так  Немировська Ю.О. навчається у Вінницькому державному педагогічному університеті імені М.Коцюбинського.

У дошкільному закладі працює 7 молодих педагогів. З молодими вихователями проводилась робота щодо підвищення їхнього професійного рівня, вони активно співпрацювали зі своїми наставниками, відвідували «Школу молодого вихователя» дошкільного закладу та міську школу молодого вихователя «Творіння», яка працює в дошкільному закладі №28. У роботі школи молодого вихователя закладу брали участь майже всі члени педагогічного колективу. Це стало своєрідним стимулом у підвищенні рівня професійної компетентності як молодих , так і досвідчених педагогів.

Колектив закладу – це однодумці, яких об`єднає найцінніше – Дитина. Педагоги переконані у тому, що малюки розвиваються в унікальний та індивідуальний спосіб. Діти приходять до дитячого садка з власними навчальними інтересами й потребами, індивідуальними стилями й здібностями.

У дитячому садочку створено атмосферу , де діти почуваються захищеними, значущими. Працюють тут творчі люди, знавці своєї справи, які разом із керівництвом закладу перебувають у постійному творчому пошуку шляхів та підходів оновлення, гуманізації індивідуалізації освітнього процесу.

Колектив закладу перспективний, ініціативний, має високий творчий потенціал, завжди радий поділитися своїми надбаннями.