Грип-небезпечна недуга.

Грип – небезпечна недуга.

Грип – одна з найрозповсюдженіших інфекцій у світі.
Щоб вберегти себе і своїх близьких від захворювання, необхідно дотримуватись елементарних профілактичних заходів.
– Уникати скупчень людей – задля зменшення вірогідності контактів із хворими, адже деякі з них є носіями вірусу ще до появи очевидних симптомів;
– Якщо Ви працюєте в місцях великого скупчення людей, не відмовляйтесь від захисної марлевої маски, яка значно зменшує ризик зараження;
– Регулярно провітрювати приміщення і робити вологе прибирання – як у помешканні, так і в робочих приміщеннях,
– Повноцінно харчуватися, висипатися, уникати перевтоми – для підвищення опірної здатності організму;
– Мати чисті руки – інфекція потрапляє в організм через рот, ніс та очі, яких ви, час від часу, торкаєтесь руками, якими берете гроші чи тримаєтесь за поручні. Віруси і бактерії, що залишились від дотиків рук інших людей, зберігаються на оточуючих нас предметах в активному стані до кількох годин. Тому, лишній раз помити руки з милом або обробити їх дезінфікуючим гелем із вмістом спирту, ніколи не буде зайвим.
Якщо захворювання не вдалось попередити вам необхідно:
– Залишитися вдома за перших ознак хвороби (підвищена температура тіла, біль у горлі, нежить) – не йти на роботу або, якщо захворіла дитина, не вести її до школи чи дитячого садочку, щоб не провокувати погіршення стану хворого і не наражати оточуючих на небезпеку, яка може виявитися смертельною для деяких з них.
– Не займатись самолікуванням. Слід звернутися до лікаря або викликати лікаря додому;
– Вживати теплий чай, соки, тощо;
– Виконувати рекомендації лікаря та дотримуватись постільного режиму
Грип – небезпечна інфекція, не жартуйте з ним. Бережіть своє здоров’я та здоров’я своїх близьких.

медсестра 1