Гуртки

1.    Гурток ” Зелена аптека”

– Вивчаючи у дошкільному закладі народну культуру та звичаї українського народу, не можна не познайомити дітей із народною медициною. Мета гуртка «Зелена аптека» – ознайомлення дітей з одним із видів української культури – народною медициною.

2. Гурток «Золотий ключик»

– Театр – це диво! А головніше, це диво ми можемо творити самі. Можемо зростати, міцніти і розвиватися в процесі його творення. У нашому садочку гурток «Золотий ключик» діти відвідують із задоволенням, тому, що для них це свято: яскраве дійство, цікаві перевтілення, бурхливі оплески і щирі усмішки.

3. Гурток «Маленькі казкарики»

– Казка якнайкраще активізує дитячу уяву і творчість, служить зразком зв’язної розповіді і літературної мови, джерелом образів і сюжетів. Наші діти, які відвідують гурток із задоволенням фантазують, учаться складати різноманітні оповідки, створювати казки. Вони з цікавістю розповідають їх товаришам, рідним, адже це плід їхньої фантазії, творчості

4.      Гурток «Умілі рученята»

– Мета гуртка – розвивати уяву, творчу фантазію, вміння бачити в природі цікаві речі. Виховувати бережне ставлення до природи. На заняттях у дітей розвивається відчуття кольору, естетичне сприймання.

5 .Гурток «Вправні пальчики»

– Діти вчаться поєднувати аплікацію, конструювання з малюванням, виконують декоративні та сюжетні композиції, використовуючи в роботі різні матеріали.

6. Гурток «Краплинка»

– Щоб природа стала могутнім пізнавальним чинником, невичерпним джерелом активних вражень ы глибоких почуттів, її треба пізнавати, глибоко вивчати. Без цього не можливий гармонійний розвиток особистості. Чим раніше ми посіємо в дитячу душу зерна розумного, доброго, тим рясні будуть сходи, і чим дбайливіше плекатимемо ті почуття, які прагнемо закласти. Саме тому гурток «Краплинка» показує дітям, який привабливий світ оточує їх, скільки в ньому цікавого, корисного, що природа робить людей щедрішими, добрішими, сильнішими і чуйними, дарує радість і спокій.

7. Гурток «Калиновий край»

– Дуже важливо сьогодні є розкрити дітям те, що наш народ з давніх – давен виховував своїх дітей рідною мовою, засобами міфології, мистецтва, національних традицій, звичаїв і обрядів. Залучення дітей до джерел народного мистецтва сприяє всебічному розвитку, національного типу особистості, створює сприятливий духовний грунт для опанування нею вершинних здобутків культури.

8.Гурток «Чомусики»

пеціальних ігор), мовлення (через пальчикові ігри, ігри зі словом),логічного мислення ,просторової уяви (розвивальні ігри)

9.Гурток «Маленькі розумники»

– Відвідуючи гурток малята легко запам’ятовують вірші або не великі прозові твори і довго тримають їх в пам’яті. При вивченні художніх творів за опорними картинками у дітей завжди присутнє бажання. Завдяки гуртковій роботі збагачується словниковий запаc у дітей, розвивається пам’ять, увага, збагачується емоційна сфера, мовлення стає виразним, артистичним.

10. Гурток англійської мови

Залучення дітей до вивчення однієї з мов міжнародного спілкування – англійської – нагальна потреба. Адже дитинство є найсприятливішим віком для оволодіння другою мовою.

11. Хореографічний гурток