Досягнення

Колектив дошкільного закладу є активним учасником у міжнародних, обласних, міських заходах, конкурсах, акціях. Є базовим для проведення методичної роботи міського та обласного рівня. На базі закладу проходили обласні та міські семінари та методичні об’єднання для педагогічних працівників, медичних сестер.

Наші досягнення та напрацювання за 2014 – 2015 навчальний рік

• І місце в огляді – конкурсі по підготовці навчальних закладів до 2014 – 2015 навального року.
  • Лауреати Шостого Міжнародного форуму «Інноватика в сучасній освіті – 2014» в номінації «Інноваційні засоби навчання, програми, проекти та рішення для впровадження в систему освіти» ( золота медаль).
  • Переможці чемпіонату з різних видів спорту серед вихованців дошкільного навчального закладу в рамках міської освітньої програми «Старти надій – 2014».
  • Учасники міської виставки – конкурсу новорічних композицій«Зимова феєрія – 2014».
  • Учасники загальноміського конкурсу серед родин вихованців «У колі дружньої родини»

Досягнення 2015 – 2016 навчальний рік

• Лауреати Сьомої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2016» в номінації «Міжнародна співпраця як невід’ємна складова інноваційного розвитку національної освіти та науки». Представлений навчально – методичний посібник «Впровадження Міжнародної програми «Афлатот» – шлях до формування фінансової освіти дітей дошкільного віку» (автори завідуюча ДНЗ Поплавська Н.В., вихователь – методист Горбульська Р.П., вихователі: Зоря Н.В., Грабарівська Ю.Б.)
  • Переможці чемпіонату з різних видів спорту серед вихованців дошкільного навчального закладу в рамках міської освітньої програми «Старти надій – 2015».
  • Переможці міської виставки – конкурсу новорічних композицій «Зимова феєрія».
  • Родина Кузнецових зайняла І місце у загальноміському конкурсі «У колі дружньої родини » серед родин вихованців.
  • Поступайло М. учасниця міського фестивалю дитячої творчості «Чарівна пісня» в номінації «Художнє читання».
  • Учасники ІІ етапу міського конкурсу «Колискова пісня»

Досягнення 2016 – 2017 навчальний рік

Колектив дошкільного закладу протягом 2016-2017 навчального року брав активну  участь у міських заходах, акціях, конкурсах різного рівня:

• родини Петухових, Сауляк, Побережних переможці міського конкурсу «У колі дружньої родини»;
  • Березнюк А. учасниця міського фестивалю дитячої творчості «Чарівна квітка» в номінації «вокальний»;
  • вихованці закладу учасники міського конкурсу «Зимова Феєрія»,  «Державтоінспектор, діти та інші учасники дорожнього руху»;
  • учасники міського конкурсу «Вінниця – місто зразкових пішоходів та пасажирів»;
  • учасники фестивалю «Колискова пісня -2017»,
  • по підготовці до нового навчального року колектив зайняв ІІ місце.